Firemní koučink

Motto: „I HODINY, KTERÉ STOJÍ, UKAZUJÍ DVAKRÁT DENNĚ SPRÁVNÝ ČAS“

(jinými slovy- ve všem na první pohled špatném, jde vidět něco dobrého)

 

To co mě osobně mrzí a mnohdy vidím u svých klientů, je to, že NÁS PODNIKATELE nikdo neučil, jak máme podnikat, co má firma obsahovat, co a jak se v ní nacházet, aby její základ byl správný, FUNKČNÍ a byl ku prospěchu našeho podnikání. A nemusí se jednat pouze o velké firmy s 50 ti zaměstnanci, ale i o drobné živnostníky.

Hlavně aby podnikání bylo pro nás RADOST, ZÁBAVA, HRA a ne naopak, jak je to dnes v mnohých případech jen stres, shon, nespavost, hlava plná informací, co nedokáže odpočívat, neustálé řešení jen problémů a spousty věcí těmto podobným.

Říkáte si- tohle je přesně, co se děje u mě? Už toho mám nad hlavu, nestíhám, nebaví mě to, možná to zabalím…

A já se ptám PROČ? Doteď Vám to nějak šlo, šlapalo, i když byly pády, byly i vzestupy. Jak ale eliminovat tuto sinusoidu, aby ideálně byla v přímce, která je taková, jakou my si při svém podnikání představujeme? Jde to vůbec? Je to vůbec možné?

ANO, JDE!! A kupodivu to není ani tak složité. Jen mít informace JAK?

 

Říkám Vám na rovinu- ano, je to práce hlavně sama na sobě a svém byznyse, no ale přeci proto to dělám, abych se měl lépe, aby má firma nebo má živnost byla pro mě radostí a já mohl v klidu si vést to, co jsem si vždy přál.

Zní to jako pohádka? Ale ono jde žít tuto „pohádku“. V každé pohádce bývají i krušné chvíle, zápletky, ale je jen NA NÁS, jak se přes ně dostaneme k onomu konci- a tedy- šťastnému konci. Chcete vědět, jak na to? 🙂

Napište mi a společně se na to můžeme podívat 🙂

V této oblasti se dá dělat- zlepšovat- spousta věcí. Od přístupu k zaměstnancům, časovém plánování našeho dne, přes ujasnění si pozic ve firmě až po to, jak moc mám svým zaměstnancům „lézt do zadku“ jen proto, aby mi neodcházeli 🙂

Cenu firemního koučinku se dočtete na stránce CENÍK