Osobní koučink

Motto: „OBJEVTE SAMI SEBE A ZAČNĚTE ŽÍT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV“

V první řadě je potřeba si uvědomit, že každý z nás je jedinečný a tudíž originál. Proto každý máme právo mít minimálně svůj úhel pohledu na věc, názor, postoj.

Proto i věci, se kterými za mnou klienti přicházejí, jsou různé. Např.:

– stres a využívání času

– osobní rovnováha

– KOMUNIKACE s přáteli, v rodině, v zaměstnání

– spokojenost v životě

– životní styl

– důvěra v sebe samého a věření si (neumím, nedokážu, určitě nezvládnu..)

– VYHOŘELOST

Mnoho z nás žije v tom, že něčeho dosáhlo a lépe se mít nikdy nebudou. A co je asi nejsmutnější, tak si to sami v sobě odůvodňují, proč by to tak mělo být. Typické- jsem už starý, nemám na to, nejsem dost silný, nic o tom nevím apod.

Co když ale jsou cesty, které jen nevidíme? Co když jsou způsoby, které neznáme? Co když jsou lidé, kteří by chtěli, aby i my jsme se měli lépe? Pohádka? Sci- fi? Budete se divit, ale ještě stále existují lidé, kteří to mají v hlavě velmi dobře srovnáno a ví, jak na život. Jednak tím, co mají nastudováno, ale také tím, že mají zkušenosti. Jak vlastní, tak i od jiných lidí. Tedy PRAXI.  Ptáte se, jak to souvisí s vámi? Proč zrovna Vám by měli pomoct, když jste pro ně cizí? No a to je právě v tom. jen cizí člověk vás nebude soudit, ať už Váš život doposud byl JAKÝKOLI. nebude vás hodnotit, jak žijete, co děláte. Ale společně s vámi vám pomůže najít cestu, jak dál. Rozhodnutí bude stejně vždy JEN a JEN na vás.

Práce se sebou sama je se může zdát být náročná. To chápu, že se může zdát. Ale věřte, a teď píši ze své vlastní zkušenosti, že není nic cennějšího, než práce sama na sobě. Proč? Jen od toho, jak se cítíme, jak žijeme, jak jsme nebo nejsme v pohodě, jak dokážeme čelit různým  situacím apod, jen od toho se odvíjí vše ostatní. Náš život po pracovní stránce, v osobní rovině nebo třeba v partnerských vztazích.

Věřte, že právě jen VY jste strůjcem toho, jak budete žít svůj život, jak budete vzhlížet na různé věci a jakým stylem svůj život PROŽIJETE 🙂

Společně se na to můžeme podívat, aby ten Váš život byl v co největší míře naplněn tím, čím si představujete. Jak vzhledem k sobě samému, tak vzhledem k celému vašemu okolí…

Protože jen od svého vlastního rozpoložení se odvíjí vše kolem nás 🙂

 

Cenu osobního koučinku se dočtete na stránce CENÍK